Koncert STO-a u Subotici

Objavljeno: 19.06.2017. Pregleda: 90

subotički tamburaški orkestar 1.jpgPoslije osvajanja tri zlatne plakete na tek završenom Međunarodnom festivalu umjetničke tamburaške glazbe u Osijeku, Subotički tamburaški orkestar priređuje svoj koncert kako bi subotičkoj publici predstavio pobjednički program. Koncert će biti održan u utorak, 20. lipnja 2017., u 19.30 sati u Velikoj vijećnici Gradske kuće. Na koncertu će osim Velikog tamburaškog orkestra, pod dirigentskom palicom Marijane Marki, nastupiti i Dječji tamburaški orkestar i Subotički tamburaški kvartet. Ulaznice po cijeni od 300 dinara mogu se kupiti u caffeu Galerija u Ulici Petra Drapšina i na ulazu prije početka koncerta.

Najave i kalendar

Pogledajte sve

Moglo bi Vas zanimati...

  • 2026
    Najave i kalendar
  • Otvorenje XLI. saziva Prve kolonije naive u tehnici slame
  • Dužijanca u Bajmaku 2026.
  • XV. Seminar bunjevačkog stvaralaštva u Tavankutu
  • Otkrivanje spomen ploče Blašku Rajiću – Dužijanca 2026.
  • Takmičenje risara – Dužijanca 2026.
Pogledajte sve

Obaveštenje o kolačićima